Graphic Design

Projekt graficzny przekazuje pewne pomysły lub wiadomości w sposób wizualny. Te wizualizacje mogą być tak proste, jak logo firmy, lub tak złożone, jak układy stron w witrynie internetowej. Poza programistami nasz zespół współtworzą graficy, którzy są maniakami swojego fachu i uwielbiają pogodzinach tworzyć dzieła sztuki w internecie, głównie specjalizują się w projektowaniu Logotypów, interfejsów graficznych stron internetowych, aplikacji , czy też w projektowaniu reklam na media społecznościowe oraz w obróbce zdjęć.

Co projektujemy?

Projektowanie szablonu strony

Nasi specjaliści od ui i ux design zaprojektują dla ciebie profesjonalny szablon strony internetowej. Szablon stworzony przez naszego UI designera nada pełen profesjonalizm dla twojej marki, a UX designer dopilnuje, żeby strona była przyjazna i funkcjonalna dla twoich klientów.

Projektowanie logo

Logo jest punktem identyfikacji, loga są symbolem używanym przez klientów do rozpoznawania Twojej marki. Dobre logo jest elementem wizualnym i estetycznym, wywołuje pozytywne skojarzenia z Twoją marką. Nasi graficy pomogą Tobie zaprojektować logo tak aby wpasowało się do twojej grupy docelowej.

Materiały reklamowe

Projektujemy również wszelkiego rodzaju grafiki reklamowe począwszy od wizytówek kończąc na plakatach czy też reklamach w Google.

Social media

Nasz zespół również projektuje profesjonalne grafiki pod media społecznosciowe między innymi nasi graficy projektuja grafiki na tło fanpage’a czy też posty oraz reklamy na facebooku lub instagramie.

Jak wygląda współpraca?

Rozmowa z klientem

Na tym etapie nawiązujemy kontakt, poznajemy Państwa oczekiwania i sugestie odnośnie projektu. Przeprowadzamy dokładną analizę potrzeb, przedstawiamy najlepsze rozwiązania.

01

Projektowanie trzech prototypów

Nasi graficy zaczynają projektować według wcześniej ustalonych kryteriów propozycję projektu. Tworzą 3 prototypy projektu, które później zademonstrujemy państwu na spotkaniu.

02

Modyfikacja na życzenie klienta

W tym etapie dokonujemy ewentualnych poprawek, aż do całkowitej akceptacji projektu z państwa strony.

03

Transakcja

Po całkowitej akceptacji projekt przekazujemy Państwu.

04

Chcesz zaprojektować grafikę?

Napisz do nas

© 2021 Codnet.pl | All Rights Reserved. | Polityka prywatności

Napisz do nas

W ciagu kilku godzin nasi specjaliści skontaktują się z Tobą

Social media

Polub nas również na Facebook'u