O Nas

Jesteśmy firmą szkoleniową z zakresu web designu i e-marketingu, w której zajęcia prowadzone są przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

Właśnie zrobiłeś pierwszy krok w kierunku zbudowania udanego biznesu online. Oferujemy światowej klasy szkolenia z zakresu PPC, SEM i SEO prowadzone przez czołowych praktyków w branży e-marketingu.

Bartosz Robaszkiewicz
Founder

Liczby mówią same za siebie

0 +
Courses
0
Instructors
0 +
Students
Nasza wizja
Sukces nie przychodzi przez przypadek i jest wynikiem poświęcenia i niezachwianego zaangażowania.

Aby osiągnąć najlepsze wyniki, konieczne jest skupienie się i wyznaczenie jasnej ścieżki, która poprowadzi Cię do swoich celów. Naszą wizją jest wykorzystanie pełnego potencjału Internetu dla powszechnego dostępu do usług online.

Naszą wizją jest przekraczanie oczekiwań klientów poprzez dostarczanie najbardziej wydajnych, innowacyjnych i wyjątkowych usług marketingu internetowego i cyfrowego w celu zwiększenia ich produktywności i rentowności w całej Polsce.

Nasza misja
Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu rynku i chcemy zapewnić naszym klientom praktyczną wiedzę zakresu e-marketingu, a także wesprzeć w znalezieniu pracy przez Internet

Oferujemy szeroki zakres kursów e-marketingu i projektowania stron internetowych, które obejmują najnowsze technologie w marketingu internetowym. Nasi trenerzy sprawią, że poczujesz się swobodnie, ucząc się nowych umiejętności.

EKSPERCI BRANŻY

Poznaj instruktorów

Bartosz Robaszkiewicz
E-marketing instruktor