Aplikacje Mobilne

Statystyki pokazują nam że większość ludzi na co dzień używa smartfonów niż komputerów. Pierwsze skojarzenia jakie mamy to są aplikację dzięki nim możemy w codziennym życiu mierzyć osiągnięcia sportowe, nadzorować dietę, prowadzić dziennik czy też dokonywać płatności , pomagają osiągać cele oraz dostarczają rozrywki. Korzyści z posiadania aplikacji natywnej są ogromne dzięki poprawnie zaprojektowanej aplikacji dotrzemy do nowych grup docelowych, uzyskamy dostęp do kolejnych kanałów sprzedaży. Posiadanie aplikacji już samo w sobie zwiększy prestiż dla Twojej firmy, poza tym aplikacje mobilne działają znacznie szybciej niż strony a także mogą działać offline,czyli nie musi mieć dostępu do internetu by móc korzystać z niej. Na dłużej zatrzymują klienta ponieważ nie musi wyszukiwać danego serwisu w przeglądarce, wystarczy że kliknie w Twoją aplikację i od razu będzie mógł się cieszyć produktami z Twojego serwisu.

Technologie wykorzystywane w projektach

React

Angular

Javascript

node

Django

Java

HTML5

CSS3

MongoDB

Jakie aplikacjie tworzymy?

Boty, web scrapery, gry

Dedykowane skrypty: kalkulatory, konfiguratory itp.

Systemy zarządzania rezerwacjami, zamówieniami

Integracja API z zewnetrznymi systemami

Jak działamy?

Etap 1

W pierwszym etapie umawiamy się na spotkanie na którym dowiemy się o twoich oczekiwaniach, wyznaczymy cele jakie ma spełniać aplikacja

Etap 2

W drugim etapie po akceptacji, nasz zespół przejdzie do realizacji danej aplikacji gdzie,przygotuje projekty graficzne oraz zaprezentujemy wygląd aplikacji oraz rozwiązania użyte w niej.

Etap 3

W trzecim etapie zaprojektujemy wersję BETA, twojej aplikacji, którą będziesz mógł testować bez limitu oraz dokonamy ewentualnych poprawek, aż do całkowitej akceptacji projektu z waszej strony.

Etap 4

W czwartym etapie po już całkowitej akceptacji twoja aplikacja wejdzie w życie.

© 2021 Codnet.pl | All Rights Reserved. | Polityka prywatności

Napisz do nas

W ciagu 24 godzin nasi experci odzewią się do Ciebie

Social media

Polub nas również na Facebook'u