Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to praktyka polegająca na uzyskiwaniu ukierunkowanego ruchu na stronie z organicznych rankingów wyszukiwarek. Typowe zadania związane z SEO obejmują tworzenie wysokiej jakości treści, optymalizację treści pod kątem określonych słów kluczowych i tworzenie linków zwrotnych. Pozycjonowanie polega na poprawie pozycji witryny w organicznej (bezpłatnej) sekcji wyników wyszukiwania.

Czy twoja strona wymaga optymalizacji?

Samo wykonanie innowacyjnej strony nie jest warunkiem koniecznym do osiągnięcia sukcesu w internecie ponieważ nic nam nie da taka strona jeśli jej nikt nie zobaczy. Dlatego bardzo ważne jest aby zadbać o pozycjonowanie Twojej strony internetowej.Oto Kilka zalet pozycjonowania organicznego: wyszukiwanie bezpłatne jest najczęściej głównym źródłem ruchu w witrynie, znalezienie się na pierwszej stronie Google, SEO buduje zaufanie i wiarygodność, Strona wypozycjonowana organicznie na pierwszej stronie znacznie dłużej utrzyma się tam niż strona pozycjonowana za pomocą Adwords. SEO przyciąga odpowiedni ruch z wysokim potencjałem konwersji. Strona odpowiednio zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki będzie znacznie szybciej się ładowała przez co klient będzie chciał zostać znacznie dłużej na Twojej stronie co może zaowocować sprzedażą..

Jak wypozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowania składa się z dwóch filarów tak zwanych on-site oraz off-site. Pierwszy z nich on-site jak sama nazwa wskazuje skupia się głównie w obrębie danej witryny internetowej czyli tutaj głównie będziemy pracowali nad poprawieniem jakości kodu twojej strony internetowej, żeby on był czystszy, krótszy przez co strona będzie szybciej się wczytywać.

Będziemy tutaj dbać o odpowiednie metatagi, Ograniczać będziemy wagę grafik na stronie, modyfikować nagłówki oraz nasycać treść frazami kluczowymi, stosować alternatywne opisy pod zdjęciami, żeby pozycjonować się w grafice Google.Natomiast drugi filar Off-site jest związany z link-buildingiem, czyli głównie w tym sektorze będziemy skupiać się na budowie linków zewnętrznych z zaufanych stron, portali, forach internetowych poprzez umieszczanie tam wpisów gościnnych, oraz będziemy tutaj modyfikować, optymalizować linkowanie wewnętrzne strony internetowej.

Kiedy widać pierwsze efekty pozycjonowania?

Należy pamiętać, że istnieje wiele czynników, które mogą wpłynąć na lepsze lub gorsze wyniki SEO. Czas potrzebny do uzyskania znaczących wyników zależy od takich czynników, jak wiek i autorytet Twojej witryny, wszelkie kary utrudniające ranking oraz to, czy dążysz do wyników długo- lub krótkoterminowych. Efekty w pełni rozwiniętej strategii SEO można zauważyć już po 6 miesiącach. Możesz zobaczyć wyniki wcześniej (niektórzy właściciele witryn twierdzą, że widzą wyniki już po dwóch tygodniach) lub proces ten może zająć nawet rok.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Kiedy zadajesz pytanie „ile kosztuje pozycjonowanie”, ostatnią odpowiedzią, którą chcesz usłyszeć, jest „to zależy”. Wiemy, że to frustrująca odpowiedź. Ale prawda jest taka, że ​​ceny SEO mogą się znacznie różnić, w zależności od wielu czynników takich jak na przykład czy strona będzie pozycjonowana lokalnie czy też będzie pozycjonowana globalnie, optymalizacji kodu strony, zależeć również będzie od ilości fraz kluczowych nasycenia nimi tekstów oraz jakie wyniki ma uzyskać strona w rankingu stron internetowych. A zatem odpowiadając na pytanie czasem koszty pozycjonowania strony mogą przerosnąć koszty projektowania strony www, a czasem nie przekroczy nawet ¼ kwoty budowy witryny internetowej wszystko zależy będzie zależało jakie cele będziesz chciał osiągnąć.

Pozycjonowanie - za co płacisz?

Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem, który jest uzależniony od wielu zmiennych. Dlatego też od ich wdrażania w życie uzależniona jest cena pozycjonowania. Przede Wszystkim płacisz tutaj za korzyści uzyskane długoterminową pracą naszego zespołu takie jak: wyświetlanie się Twojej strony na pierwszych stronach w wynikach wyszukiwania pod wybraną fraza kluczową, Zwiększenie ruchu na witrynę internetową , generowanie większej ilości leadów oraz budowania silnego wizerunku w internecie.

Proces realizacji pozycjonowania z nami

W pierwszym kroku umawiamy się na spotkanie, na którym ustalimy szczegóły i cele które chcemy osiągnąć w poszczególnych ramach czasowych. W następnym kroku nasi specjaliści ustalają strategię jaka będzie zastosowana. Ostatni krok wdrożenie strategii i aktualizacja jej na bieżąco. Na koniec miesiąca wysyłamy szczegółowy raport odnośnie poczynionych postępów.

Analiza konkurencji

Na tym etapie nasz zespół dokona dogłebnej analizy konkurencji, kto jest grupą docelową, z jakich fraz kluczowych korzystają i tym podobne.

01

Analiza słów kluczowych

Na tym etapie nasz zespół dokona analizy słów kluczowych czyli wyznaczy, które frazy kluczowe sa najbardziej optymalne pod kontem budowania świadomości marki i generowania ruchu i konwersji na stronnie internetowej, względem grupy docelowej.

02

Instalacja Google Analytics i Search Console

Tworzymy konto i instalujemy narzędzia za pomocą których będziemy robić raportowanie naszych działań oraz sprawdzać skuteczność pozycjonowania dla danej witryny internetowej

03

Analiza kodu strony

Nasz ekspert na tym etapie dokona analizy kodu źródłowego strony i zoptymalizuje go pod kontem wyszukiwarek.

04

Optymalizacja metadanych

Modyfikacja metadanych o nowe frazy kluczowe lub utworzenie metdanych z powodu ich braku.

05

Tworzenie Contentu z frazami kluczowymi

Nasz expert od Content marketingu przygotuje treści, które będą odpowiednio nasycnone ilością fraz kluczowych, spełniających wymagania danej grupy docelowej.

06

© 2021 Codnet.pl | All Rights Reserved. | Polityka prywatności

© 2021 Codnet.pl | All Rights Reserved. | Polityka prywatności

Napisz do nas

W ciagu 24 godzin nasi experci odzewią się do Ciebie

Social media

Polub nas również na Facebook'u