Strona internetowa

Z biegiem życia w internecie strona internetowa już dawno przestała być jedynie dokumentem statycznym służącym do odczytu, dzisiejsze strony internetowe są interaktywne pozwalają nam na nie tylko sam odczyt informacji ale też na modyfikacje informacji, tworzenie kont na portalach, również dzięki nowoczesnym technologiom webowym możemy tworzyć gry w przeglądarce internetowej oprócz tego warto wspomnieć iż strona internetowa też pełni rolę wizytówki naszej firmy.

Dlaczego warto mieć profesjonalną stronę

Warto zaznaczyć, że według przeprowadzonych badań przez Google, internauta wchodzący na stronę internetową w ciągu zaledwie 3 sekund dokonuje oceny danej strony internetowej więc strona internetowa nie tylko jest miejscem udostępnia informacji ale także odpowiada za pierwsze wrażenie po którym klient zdecyduje czy zostanie na Twojej stronie czy też ją opuść.Dobrze wykonana strona internetowa będzie kształtować profesjonalny wizerunek Twojej marki w internecie.W połączeniu z pozycjonowaniem będzie piąć się coraz wyżej w rankingach wyszukiwania przez co będziesz mógł się cieszyć napływem nowych klientów. Nasz software house szczególnie dba o to aby strona internetowa prezentowała się profesjonalnie ale i zarazem była przyjazna oraz funkcjonalna dla użytkownika przez co klienci będą chcieli pozostać znacznie dłużej na Twojej stronie.

Czym wyróżniają się nasze projekty

Unikalny design

Szybkość

Prosta obsługa

Funkcjonalność

Łatwa rozbudowa

Stwórz stronę z nami o to kilka argumentów dlaczego powinneś nawiązać współpracę własnie z nami.

UX

Aby utrzymać uwagę klienta na stronie internetowej potrzebujemy przejrzystego i zarazem funkcjonalnego szablonu. Poprawnie zaprojektowany szablon przez designera wręcz nie powinien pozostawiać żadnych zastrzeżeń użytkownikowi w trakcie jego poruszania na stronie internetowej. Prosty i intuicyjny interfejs pozwoli na to że potencjalny klient znajdzie szybko to czego szukał a to już duży krok do kontaktu z Tobą

SEO

Dobrze zoptymalizowana strona to podstawa, dzięki poprawnej optymalizacji naszej witryny internetowej bardzo szybko zwiększymy naszą widoczność w rankingu Google przez co znacząco zwiększy się liczba odwiedzin Twojej strony www. Poprawnie zoptymalizowana strona znacznie szybciej będzie się ładować w przeglądarce dzięki temu użytkownik będzie chciał pozostać dłużej na naszej stronie internetowej.

Projekty graficzne

Nasi projektanci są na bieżąco z trendami panującymi w internecie więc projekty graficzne, które projektujemy są nowoczesne a zarazem innowacyjne dbamy o to by każdy nasz klient wyróżniał się na tle konkurencji. Pierwszym zauważalnym elementem po wejściu na stronę internetową jest jej szata graficzna, która już w zaledwie ułamku kilku sekund wywołuje różne skojarzenia w głowie naszego klienta. Razem z naszymi grafikami zaprojektujemy szablon który pokaże pełen profesjonalizm w twojej grupie docelowej i wzbudzi zazdrość u konkurencji.

RWD

Praktycznie 70% internautów wykorzystuje urządzenia mobilne a 30% działa na komputerach, dlatego też strona wychodząca spod skrzydła naszego zespołu dopasowuje się do niemal każdego urządzenia, dzięki temu większa ilość klientów odwiedź Twoją strone internetowa. Osiągamy to dzięki Responsive web design (rwd).

Bezpieczeństwo

W naszym software house na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo jako najwyższy priorytet. większość stron internetowych tworzymy od podstaw dzięki temu mamy całkowitą kontrolę w projektowaniu bardzo trudnych do obejścia systemów zabezpieczeń. Nasze strony posiadają zabezpieczenia po stronie serwera, jak i zarówno po stronie klienta wyniku czego znacząco utrudniają pracę hakerom.

Systemy CMS

Systemy zarządzania treścią to rewolucja w internecie, już nie musisz co chwile angażować programisty by zaktualizował wpis na stronie internetowej dzięki zaprojektowaniu cms możesz edytować, tworzyć treści, tak jak w popularnych edytorach tekstowych i nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy z programowania aby zaktualizować wpis, grafikę na Twojej stronie internetowej.Wykorzystujemy w naszej pracy gotowe systemy cms takie jak Wordpress, Wix , Drupal, Shopify oraz Prestashop, które modyfikujemy pod konkretne zamówienia klienta oprócz tego projektujemy dedykowane systemy zarządzania treścią, które tworzymy od podstaw na indywidualne potrzeby naszego klienta.

Experci na kazdym etapie

Na każdym etapie tworzenia strony internetowej będziesz miał możliwość skontaktowania się z naszym doradcą w sprawie realizacji twojego projektu, który zapewni ci wszelkie informacje odnośnie poszczególnych etapów realizowania twojej strony internetowej. cały nasz software house składa się ze specjalistów z różnych dziedzin branży IT, wyniku czego Twoja strona przejdzie szereg badań testów zanim trafi do Ciebie. Po ukończeniu strony internetowej nie zostaniesz sam. Będziesz mógł liczyć na naszą pomoc zarówno w kontekście obsługi strony internetowej jak i też pod kątem promowania jej w internecie.

Referencje

Jakub

Naprawdę doceniliśmy wszelką pomoc i profesjonalizm ze strony Codnet. Od samego początku udało im się ożywić naszą wizję i poczuliśmy, że od razu wpadli na pomysł. Zaangażowali nas w odpowiednim czasie na każdym etapie i sprawili, że cały proces był bardzo łatwy. Świetnie reagują na zapytania bardzo szybko. Praca z nimi była przyjemnością, dlatego polecamy ich każdemu.

Alicja

Kilkakrotnie współpracowałam z Bartkiem i jego zespołem, projektując zarówno moje logo, jak i branding dla mojego internetowego sklepu z akcesoriami damskimi, a także kilku kampanii drukowanych i medialnych. Są niezwykle kreatywni, szybko reagują i szybko dokonują modyfikacji. Zdecydowanie polecam!!

Marcin

Codnet przejął rozwój i utrzymanie naszej istniejącej aplikacji opracowanej przez inną firmę. Stwierdziliśmy, że teraz aplikacja jest bardziej stabilna, a nasze koszty eksploatacji zostały zmniejszone. Bardzo zadowoleni z dotychczasowej usługi!

Kasia

Z Codnet współpracujemy od roku. Zrobili cuda, zwiększając naszą sprzedaż. Nasza sprzedaż osiągnęła 6 cyfr na miesiąc w niecały rok, wszystko dzięki zespołowi. Są bardzo przyjaźni, ale także naprawdę wyrozumiali - odpowiadają na wszystkie Twoje pytania i robią wszystko, aby pomóc na wszystkie możliwe sposoby. Nie mogłam ich wystarczająco polecić!

Jacek

Bardzo profesjonalna firma, świetne wykonanie naszej nowej strony internetowej o dużych walorach estetycznych i praktycznych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, z firmą jest bezproblemowa współpraca i wzajemny szacunek

Marta

Szybkie pozycjonowanie strony pozwoliło mi zdobyć więcej potencjalnych klientów i podniosło mnie w rankingu Google. Są nie tylko wydajni, ale także bardzo pomocni i przyjaźni. Zdecydowanie mogę polecić ich innym małym firmom!

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszej usługi ?

Wypełnij krótki brief i wyślij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 24h.

© 2021 Codnet.pl | All Rights Reserved. | Polityka prywatności

Brief

Wypełnij krótki brief dzięki, któremu wyślemy Tobie darmową wycenę strony internetowej w ciągu 24 godzin.

Social media

Polub nas również na Facebook'u