Szkolenie e-marketing 31.01.2022

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Szkolenie E-marketing 31.01.2022

Trwają zapisy na szkolenie z e-marketingu!!

Kurs szkoleniowy Emarketing jest poświęcony marketingowi i wszystkim nowym technikom, które możesz wykorzystać do generowania “darmowego” ruchu na swojej stronie internetowej.

Zanurz się w świecie e-marketingu. To kompleksowe, praktyczne szkolenie jest prowadzone przez najlepszych praktyków, którzy pomogą Ci poprawić swój marketing i sprzedawać mądrzej. Poznasz zaawansowane narzędzia i techniki, które możesz zastosować od zaraz.

Skierowane do firm, organizacji i agencji, które chcą opracować strategię marketingową online i realizować ją za pomocą nowych kanałów medialnych. Nasze szkolenie rozpoczyna się od podstaw marketingu cyfrowego i prowadzi aż do stworzenia strategii w mediach społecznościowych.

Zapisz się na to szkolenie

Zobacz więcej

Szkolenia

Szkolenie Efektywna sprzedaż 15.03.2022

Szkolenie Efektywna sprzedaż 15.03.2022 Masz dość słabych wyników sprzedaży? Weź udział w szkoleniu z zakresu sprzedaży bezpośredniej i zdobądź narzędzia, których potrzebujesz, aby sprzedawać więcej!

Szkolenia

Szkolenie Copywriting 6.02.2022

Szkolenie z Copywritingu 6.02.2022 Czy kiedykolwiek zauważyłeś, że niektóre teksty czyta się tak, jakby autor mówił bezpośrednio do Ciebie? Słowa brzmią osobiście i wydaje się,

Potrzebujesz Wsparcia?

Napisz do nas i pozostań w kontakcie